Мнение за покупка на Rav4

Дискусии, коментари, идеи, предложения, срещи, история, интересни факти
Заключено
kajinskia
Мнения: 4
Регистриран на: 09 Май 2024 21:59
Местоположение: Варна

Мнение за покупка на Rav4

Мнение от kajinskia » 10 Май 2024 23:20

Здравейте! Предстои ми закупуване на нов автомобил и съм се спрял на Rav4 2.5 hybrid 4x4. Няколко въпроса ми се въртят в главата и ще се радвам ако споделите вашето мнение.
1. Как стои в момента въпросния автомобил на пазара, предвид модела, който е вече на 5 години спрямо конкурентите си в класа?
2. Кое ниво на оборудване бихте избрали и защо?
Лично аз съм се насочил към luxury..
3. Имате ли информация дали сроковете на доставка, които заявяват от дилърите от 4-5 месеца са реални.
Изобщо всякакви съвети и информация за покупката биха ми били в полза.
Благодаря ви за отделеното време,
Поздрави!

Аватар
slowtraveler
Мнения: 4984
Регистриран на: 28 Май 2006 21:44
Местоположение: Варна
Автомобил: Nissan Qashqai 2008/2.0/AWD
Благодарил/а: 162 пъти
Получена  благодарност: 151 пъти

Мнение за покупка на Rav4

Мнение от slowtraveler » 11 Май 2024 08:51

Моля разгледайте форума и ползвайте търсачката - повечето въпроси са коментирани във форума...
1. Винаги е стоял добре... А какъв смисъл вкарвате в 'стоене на пазара'? Някои много добри автомобили 'стоят' много добре на пазара, ама ги няма на пазара просто защото хората не искат да ги продават - това добро или лошо стоене на пазара е?
2. Всеки има лични предпочитания.
3. Това е динамичен процес, зависещ от много фактори.. Например липсата на чипове... Дори и автомобилът да е произведен на време, както видяхме един удар на Хуситите променя срока за транспорта с месец...
Личното ми впечатление е, че що годе сроковете се спазват АКО НЯМА подобни катаклизми.
Toyota Avensis 1.6 VVT-I / 2002г --> Mazda6 /2008 --> JGC 3.0/2014 --> ???
Chevrolet Kalos 1.4/16V/2004-> Nissan Qashqai 2.0 4x4 2008

Alexandov_777
Мнения: 27
Регистриран на: 03 Дек 2023 16:12
Местоположение: Пловдив
Автомобил: RAV4 plug-in hybrid
Благодарил/а: 35 пъти
Получена  благодарност: 5 пъти

Мнение за покупка на Rav4

Мнение от Alexandov_777 » 11 Май 2024 11:01

kajinskia написа: 10 Май 2024 23:20 Здравейте! Предстои ми закупуване на нов автомобил и съм се спрял на Rav4 2.5 hybrid 4x4. Няколко въпроса ми се въртят в главата и ще се радвам ако споделите вашето мнение.
1. Как стои в момента въпросния автомобил на пазара, предвид модела, който е вече на 5 години спрямо конкурентите си в класа?
2. Кое ниво на оборудване бихте избрали и защо?
Лично аз съм се насочил към luxury..
3. Имате ли информация дали сроковете на доставка, които заявяват от дилърите от 4-5 месеца са реални.
Изобщо всякакви съвети и информация за покупката биха ми били в полза.
Благодаря ви за отделеното време,
Поздрави!

Моята Rav4 plugin hybrid дойде за 5 месеца от Япония. При мен нямаше възможност за избор на ниво, защото се предлагаше само едно. Аз също бих взел Luxury, ако избирах обикновеният хибрид. Идваше около 90 000 мисля. Иначе питах за GR sport ниво, казаха, че няма да може. Вие помислете колко и как карате, и дали за още 15-20 000 не си струва да вземете плъгина. Има доста предимства.

Заключено

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 5 госта