re ban LOL !!! Ako ne ti haresva ne 4eti !!!!

Дискусии, коментари, идеи, предложения, срещи, история, интересни факти
Аватар
KANU-KORD
Мнения: 5
Регистриран на: 31 Авг 2006 17:11

re ban LOL !!! Ako ne ti haresva ne 4eti !!!!

Мнение от KANU-KORD » 31 Авг 2006 17:29

Zna4i zdrasti ot bavanite ....... Az sam kord i da si ostavq poslednoto mneniie . Golamo postijenie napravihte s toq ban "Maliiiiiiiiiiiii " ili kakto kazva oshte edin priatel "bravo bravo haresvate mi " Ta ne mi stana qsno i az shto sam banvan ne 4e ne podkrepqm kanu .. toi mi e kum taka4e daje i da ne e prav az sam zad garba mu . Znam 4e ne e oki da se govoriat mrasni dumi po foruma i tn... oba4e se pak tozi forum e za toyota i kakto bi trqbvalo da ima dobri mneniq i saveti taka i sledvat i otricatelnite geroi kato men i kanu . Tova naistina e sektasko "the best and oly the best " LOL . Ako az sam obidil nqkoi mu se izvinqvam li4no ( btw ne go prava za da mi mahnete bana neshta da mi se maha bana az se otkazah da pisha v tozi forum) Zna4i neznam az kakvo sam kazal i sigorno sam prekalil da dokaram nAkeTa da pishe takiva obidi v moq post za honda ( kadeto ne go bqh pisal sreshtu honda ami sreshtu smeshnite tuningi ) Qvno sam razbral greshno na kvo nivo stoi priatelstvoto mi s nego no kakto i da e . Ta ima i druga 4ast v koqto kanu e mnogo prav .... ako ne ti haresva negoviq post ne go 4eti za tova ima ime ot koi e ostave. V koito i forum da otidete se ima nqkoi fen na nqkoiq druga marka i se draznan . Oba4e se pak da istakna i az nikoga nesam pisal gluposti vav druga 4ast ot foruma osven "obhsti temi" v ostanalite sam zadaval normalno vaprosi i sam se ebaval sas sektaskoto vi ego . Tova da narushavash svobodata na slovoto ne e normalno ...... prosto slabosta i pravolineinoto mislene vodi do tam . Ta i nAketa nikoga nesam kazal 4e toyota sa bokluci ... kazal sam 4e sa po loshi VW ..... az uvajavam sqko mnenie i strast. Ta moita "ribarska" istoriq beshe za fun . Ta ne mi obesnqvai 4e tuka nqma takiva sas sini krushki i lampi4ki ..... Pomnq kogato edin pi4 beshe postval za nqkav nov site za 4asti ..... Parvata haresana 4ast ot nqkoi tuka beshe edin super tacko tunerski oborotomer sas extra golam shift light . Ta taka priqtno 4etene i priqtno prekarvane vav "Toyota" foruma ot men . Ne e nujo da go bavate i toq user az nqma da pisha pove4e . Nqmashe i da go pisha tva ama mi stana smeshno ot bana ta nqmashe s koi da si spodelq mnenieto :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: laugh.gif

admin
Site Admin
Мнения: 25
Регистриран на: 09 Сеп 2004 15:31

Мнение от admin » 31 Авг 2006 17:33

Никой никога не би получил бан в този форум за това, че има различно мнение. Когато обаче започне да обижда наред - явно е време да му се подрежат крилцата.

Аватар
Drifter
Мнения: 131
Регистриран на: 23 Дек 2005 00:10
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Мнение от Drifter » 31 Авг 2006 17:55

....и ако намериш бутона "редактирай" няма да имаш равен! rolleyes.gif

Аватар
KANU-KORD
Мнения: 5
Регистриран на: 31 Авг 2006 17:11

Мнение от KANU-KORD » 31 Авг 2006 17:58

Nqma "redaktirai" ima "edit" ma nqma da go natisna ....... Ta i za admina LOL po tvoita teoriq i az sam obijdal nared maleeeeeeeeee smqh .
Ta neznam koi me karashe da si smenqm avatara LOL

admin
Site Admin
Мнения: 25
Регистриран на: 09 Сеп 2004 15:31

Мнение от admin » 31 Авг 2006 18:08

Виж ся - идеята на БАН-а е да спреш да пишеш. И това, че ти е оставена вратичка да напишеш мнение или две е просто заради добрата воля.

Има 2 варианта от тук:
1. Продължавате на нож и съответно гризвате дръвцето;

2. Биете отбой, махаме ви бана, почиствате мръсотията изсипана по адрес на други членове (без да броим темите, където това е поради спортна злоба) и продължате да сте си нормалните анти-герои.

It's up to you. Решавайте какво избирате.

Аватар
KANU-KORD
Мнения: 5
Регистриран на: 31 Авг 2006 17:11

Мнение от KANU-KORD » 31 Авг 2006 18:34

HEheheheheh neshta da mi mahate bana neshta i da pisha pove4e opravai te se ama ......... Az noja nesam go vadil lol ...... NE mi e interesno da sedq i da se psuvam s nqkoi kato vav 3ti klas ili vav IRC . Edinstveno pisah shoto me izdrazni 4e polu4avam ban i to bez smisal ( pone spored men ) Tva e qko otkazvam se da pisha i kanu mi vika q vish imam ban ... i si rekoh dai da vida 4e sas sigornost i az iamam. Ne ustanah iznenadan. Vashta rabota e kato amerikanskoto svetovno po beisbol ......... nqma ni edin otbor ot ostanaliq svqt ( sigorno sa gi banili biggrin.gif ) i nakraq amerikanski otbor e svetoven shampion . Ta az sam svetoven shampion po autocross i pikaene na distancia .

ugabuga
Мнения: 2833
Регистриран на: 23 Фев 2005 07:06
Местоположение: New Brunswick, NJ
Обратна връзка:

Мнение от ugabuga » 31 Авг 2006 18:47

az chestno kazano ne znam kakvo rpavite tuka v tozi forum osven chepoznavet niakoi ot geroite.

ne karate toyota nito ste fenove. da vijdate niakoi ot nas da hodi vav VW board-ovete i da vi zanimava s gluposti?

niamate nikakav prinos kam tozi forum, osven da sazdavate drazgi. Ban e tochno tova koeto triabva i se radvam che ste go poluchili. :thumbsup:
4efte powered tercel (201 whp @ 14psi)

Аватар
V35GTR
Мнения: 2943
Регистриран на: 09 Мар 2005 00:43
Местоположение: Chicago
Обратна връзка:

Мнение от V35GTR » 31 Авг 2006 19:09

HORA(sus razum)!

KANU, Kord, Punkara(Admin) problemut e vuv VSEKI EDIN OT VAS! Vseki edin triabva malko da si svie krilete(ili ego-to) i kogato se obrushta kum drugia, da se opita da izbiagva surkazam i obidi na vsiaka cena, zashtoto ochevidno tazi glupost nikoga niama da svurshi!

KANU i KORD... kato "outsider" vuv tozi forum shte vi posuvetvam da ne vzimate ataki(bazici) directno ili personalno. Iniciatora vinagi dokazva competentnosta po dadenata tema(chesto svurzana sus druga marka osven toyota)!!! Razberete che tuk suchustvie niama da poluchite 100%. Kakto razbira se bi bilo ako niakoi ot subaru vleze vuv VW i se ebava/bazika sus chlenovete tam.

Punkara(admin) - niamahse nujda da se stiga do tuk! Znaeme che .
.da az sum punkara, da lud sum po Toyota (nikoga ne sum go kril!!!), ...
ne mislia che niakoi iska da si promenish poziciata na tvoia izbor! Obache, obichash da izpolzvash poziciata si, chrez namekvania za "power" vuv tozi forum, za da nalagash tvoita volia! Mislia che povecheto ot nas znaiat purvichnata reakcia na normalnia chovek - reataliacia(pravopis?)! Vischki znaem kade pishem, TOYOTABG.net! no ne vsichki znaem koi sus kogo e poznat, priatel, sused, i nai veche sus kakva cel vliza tuk! Gadno mi e da vijdam kak se razvivat neshtata tuk sus tolkova mnogo negativism! Opitai se da budesh po lberalen i da ne vzimash vsichko personalno/directno/navutre/etc!
Shift_Изображение
Supra vs Skyline
Japanese_fever написа: Обещавам да не се отклонявам от темата и да...

Аватар
V35GTR
Мнения: 2943
Регистриран на: 09 Мар 2005 00:43
Местоположение: Chicago
Обратна връзка:

Мнение от V35GTR » 31 Авг 2006 19:20

Drifter написа:....и ако намериш бутона "редактирай" няма да имаш равен! rolleyes.gif
DUDE vmesto da nalivash maslo vuv ogania, nalei malko vuv "novata ti" toyota! ili pone pochni da ia "upgradevash"

Ugabuga - vuv chicagskata "grupa" ima fenove na vsiakakvi marki(bez hamerikanski) i EDINSTVENTA prichina da sme tuka e zasthoto tova vse pak e AUTO forum sus nai mnogo nashi poznati. Chesto tezi sporove koito vijdash tuk, ser razvivat na mnogo po brutalno nivo dokato sme zaedno. Koe na maitap, koe istina... nai vajnoto e da razberesh che ne vseki misli kato teb(generalno) i da imash(generalno) "open mind" kum vsichki ostanali!

Strana ne vzimam, no istinata e che tova ne isinski SPOR ot koito mojesh neshto da nauchish, a chisto, 100%, gubene na vreme!
Shift_Изображение
Supra vs Skyline
Japanese_fever написа: Обещавам да не се отклонявам от темата и да...

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 31 Авг 2006 20:11

V35GTR написа: Punkara(admin)
Punkara e moderator, ne e administrator. kakto vijdash se e pisalo ot Admin, ne mislia che Pankara ima neshto obshto s bannvaneto!

kolkoto do situaciata s nashte priatelcheta KANU i KORD, az edva li bih gi bannal, no vse pak i triabva da razberat che tuk poznatite ot Chicago sme shepa hora, a ot BG vlizat kup drugi useri na koito sigurno ne im e chak tolkoz priatno da vzilat vseki den vav foruma i da vijdat 10 novi mnenia ot hora det kritikuvat po Toyota ili chlenove na foruma(uj s ton na bazik, i da, minalata sedmica mi se sluchi da vzela vav foruma i da vidia kup neprocheteni mnenia, kat pochti vsichki biaha ot KORD i V35GTR). ne zavisimo dali go pravite na bazik ili ne, horata det ne vi poznavat se drazniat chetiaki tez vashi pisanici. ne zabraviate vse pak che nai ot gore pishe FAN CLUB TOYOTA BULGARIA, a ne FAN CLUB CHICAGO AUTO BG. tova da bade bannat niakoi koito vse pak se opitva da se opravdae mi se struva malko kraino, no ne sam i az toz det darji dirigenstkata palka v sluchaia...
edno obache e viarno, Obstite Temi sa si Obsti Temi, no i tam ne triabva da se prekaliava...
->

Аватар
Drifter
Мнения: 131
Регистриран на: 23 Дек 2005 00:10
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Мнение от Drifter » 31 Авг 2006 21:19

Напълно съм съгласен с Алтеза и не съжалявам за тези хора понеже нито ги познавам,нито биха ми дали добър съвет относно тойота,а от Volkswagen-и не се интересувам,нека те останат за народа.

@V35GTR - Не е нужно да ми обиждаш колата.Моята за годините си може да не изглежда добре но поне върви доста за българския стандарт.И най-важното - аз карам кола с характер - легенда,а ти караш (ако караш V35GTR) консерва made by Renault,която на дали ще доживее и половината от възрастта на моята. :thumbsup:

b_d

Мнение от b_d » 31 Авг 2006 21:28

Има норми, които трябва да се зачитат. Този форум постепенно започва да се задръства с боклук и смятам, че когато чашата прелее трябва да се направи нещо това да спре. Доста хора са споделяли на тойота срещите, че им е писнало от това.
В случая ролята на Админ се изигра от няколко души, от които натискането на копчетата направих аз.

Аватар
V35GTR
Мнения: 2943
Регистриран на: 09 Мар 2005 00:43
Местоположение: Chicago
Обратна връзка:

Мнение от V35GTR » 31 Авг 2006 22:03

Ne znaeh che constatiraneto na fact, kato da rechem facta che tvoita kola gori maslo, predstaven ot tebe, vuv tvoita tema, za tvoita kola e obidno za tebe!

No 100%, tova:
Drifter написа: @V35GTR - Не е нужно да ми обиждаш колата.Моята за годините си може да не изглежда добре но поне върви доста за българския стандарт.И най-важното - аз карам кола с характер - легенда,а ти караш (ако караш V35GTR) консерва made by Renault,която на дали ще доживее и половината от възрастта на моята. :thumbsup:
e obidno! Ne che se obijdam, prosto da te svetna po vurprosa sus obidite! Poviarvai mi, ne se obijdam ot hora koito igraiat nikakva rolia vuv jivota mi, oshte po malko kogato tezi hora niamat purvichni znania ot avtomobili, pokazvaiki go sus pisaneto na mnenie ot sorta na po-gornoto!
Za moita "konserva"(i) niama kakvo da ti kazvam osven che predishnata(NISSAN) predi da katastrofira imashe 500,000 km i ne goreshe maslo! (fact, ne sravnenie) A drug vupros e ako iskah da sporim po tia temi, prati mi lichno suobshtenie, sthe ti otdelia niakolko minuti da te naucha na tova onova!
Shift_Изображение
Supra vs Skyline
Japanese_fever написа: Обещавам да не се отклонявам от темата и да...

b_d

Мнение от b_d » 31 Авг 2006 22:08

2 V35GTR:
4АГЕ не изключително здрав двигател и НЕ гори масло при правилна експлоатация. За съжаление предишния собственик на тази, когото познавам, е правил ортогоналната противоположност на добра поддръжка.

2 Drifter:
Няма как всеки да знае, че ти просто оправяш нещата малко по малко а нещата за оправяне са доста.

Аватар
V35GTR
Мнения: 2943
Регистриран на: 09 Мар 2005 00:43
Местоположение: Chicago
Обратна връзка:

Мнение от V35GTR » 31 Авг 2006 22:17

^ BAD DOG - svaliam ti shapka: za A86-cata, za diplomaciata vuv foruma, i nai veche za umenieta po bulgarsko slovo: tongue.gif
bad_dog написа:..
ортогоналната противоположност на добра поддръжка.
!
De da mojeshe vsichki da sa tolkova "laid-back"!
:thumbsup:
BTW niamam A86 no ot tova koeto sum chel za 4AGE, imam dobra predstava za capaciteta mu!
Shift_Изображение
Supra vs Skyline
Japanese_fever написа: Обещавам да не се отклонявам от темата и да...

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Ahrefs [Bot] и 10 госта