no more ALTEZZA :)

jamie: "Абе съвсем сериозно предлагам подфорум "Субару". Така и така Тойота ще ги купи."

BD: "Станаха нещо доста Миати-те напоследък"
Публикувай отговор
Аватар
racing_fan
Мнения: 182
Регистриран на: 04 Мар 2006 10:45
Местоположение: София

Мнение от racing_fan » 21 Мар 2007 20:14

ОК, нека си прави каквото иска човека. Поне няма да маха спойлера, но ако го направи, поне да сложи ето такъв, а не лип, който едвам се вижда.
http://www.subarujrteam.com/Bilder/2005 ... 11%202.JPG
Пак е оригинален за Субару WRX, но е малък. А емблемите защо ще ги махаш?

Аватар
blueSKYLINE
Мнения: 141
Регистриран на: 21 Юни 2006 16:47
Местоположение: Mt Prospect, IL
Обратна връзка:

Мнение от blueSKYLINE » 21 Мар 2007 20:15

ALTEZZA написа:...

btw, za sega nai-goliamata mi dilema e kak tochno shte svarzvam radar-detektora.
abe poznavam edin lud deto si beshe wireval/razprobil cialata kola i si beshe slozhil detektora pod edna shapka na zadnia prozorec. Shto ne napravish i ti taka ;)
2003 Infiniti G35 Couple 6MT
2008 Subaru Legacy

Аватар
blueSKYLINE
Мнения: 141
Регистриран на: 21 Юни 2006 16:47
Местоположение: Mt Prospect, IL
Обратна връзка:

Мнение от blueSKYLINE » 21 Мар 2007 20:18

Neshto drugo se chudeh ....
Niama li da te uvolniat ot rabotat za tova che si izneveril na velikata marka Toyota i si si kupil Subaru? syshto prosto informational tebe ne te li kefiat novite IS? Ako iskashe AWD shto ne si ze 250to, mene super me kefiat novite ISki mislia che sa dosta dobre izglezdashti, mnogo smooth lines imat i zadnika im dosta dobre izglezhda syshto :thumbsup: .
2003 Infiniti G35 Couple 6MT
2008 Subaru Legacy

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 21 Мар 2007 22:19

az STi-kite(ili po skoro daje WRX) ot otdavna si gi haresvam, prichinata da ne si vzema e che ne sa Toyota, ta za tova vse vinagi sam se chudil, super stranni koli sa, no kvo da se pravi, toz pat se izlagah.
IS sa ok kat dizain, no ne sa neshto det da ahkam i ohkam. IS250 niama opastnost da si vzema, prekaleno sa bavni. IS350 sa hubavi, no pak idvat samo avtomatik, plus tova niamat i opcia za LSD. niakoi den kat mi pisne ot STi, moje da resha neshto po plavno da si vzimam, ta togava moje i IS350 da pogledna. nali znaesh che ne sam ot horata det darji koi znae kolko na glezotiite, ta reshih tozi pat da vzema neshto po agresivno. za sega kolata dosta me radva, da vidim za kolko vreme samo smile.gif
btw, kvo da mi kajat v rabotata, az do sega Toyota nikoga ne sam pritejaval(osven na maika mi kolite). nai blizkoto do Toyota beshe Lexusa, pak predi tova biah na nemski mashini, ta te sa mi sviknali. plus tova imam kolega koito ot otdavna veche kara EVO, i drug koito dosta haresva Subaru, no toi e reshil da si vzima Legacy B-Spec i da go razbazika. az STi-ia za sega planuvam da go darja stock, da vidim kolko vreme shte izdarja smile.gif
Последно промяна от ALTEZZA на 21 Мар 2007 22:24, променено общо 1 път.
->

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 21 Мар 2007 22:21

Celica написа: otnosno vyprosa ti kak taka za edna "peika" shte gi globqt, az moga da ti dam za primer edna tema v tozi razdel neshto za "uspeha na gradskata policiq" se kazva... za rekles driving-a,...
http://www.toyotabg.eu/viewtopic.php?t=1850
btw, toz drugia det go arestuvaha(Celica togava beshe v kolata mu) kara tochno cheren STi sas zlatni djanti wink.gif
->

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 21 Мар 2007 22:28

blueSKYLINE написа:
ALTEZZA написа:...

btw, za sega nai-goliamata mi dilema e kak tochno shte svarzvam radar-detektora.
abe poznavam edin lud deto si beshe wireval/razprobil cialata kola i si beshe slozhil detektora pod edna shapka na zadnia prozorec. Shto ne napravish i ti taka ;)
abe az lesno pak shte go zavra radara ot zad pod shapka, problema e che ne moga da nameria miasto za displeya i spikera. ta za sega mai nali lesno mi se vijda da go lepna direktno na dasha s velcro i prosto da go maham radara vseki pat.
->

agent dust
Мнения: 2235
Регистриран на: 15 Авг 2005 23:26
Местоположение: София

Мнение от agent dust » 21 Мар 2007 22:30

Алтецов, на черно СТи много му тичат черни джанси, от тези с по-малко спици за да се виждат спирачните дискове
ето някои впечатления от СТи laugh.gif
status: за БАН

Аватар
Callahan
Мнения: 49
Регистриран на: 26 Дек 2006 09:01

Мнение от Callahan » 22 Мар 2007 10:24

Много се радвам, че си добре и че най-накрая мога да видя една нова ИСТИНСКА машина в ръцете на някой от нас!
Пожелавам ти със здраве да си я караш, много коне да и набуташ под капака, и да обръмчиш дистрикта там :)
by the way очаквам включване и от CJ... :)
За продан–Apexi Avc-r, Apexi Neo, Greddy Profec B spec II, Инжектори Siemens Deka 630cc high impendance,турбо 160hp TDI VAG,джанти 17" 5x100 -0897 990065, 0888 179424

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 22 Мар 2007 17:54

Callahan написа:...много коне да и набуташ под капака, и да обръмчиш дистрикта там :)
za sega shte se opitam da ia ostavia stock, no da vidim kolko vreme shte izdarja wink.gif
->

Oscar de la Hoya
Мнения: 145
Регистриран на: 17 Юни 2005 23:33
Местоположение: София

Мнение от Oscar de la Hoya » 22 Мар 2007 18:29

Честито, страхотна е :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Обаче наистина в USA си знаят как да търгуват, кви остъпки прават не е истина.Тука наште се мишоци сичките, гледат да се налапат колкото се може повече и айде по дупките, ама айде нема са да коментирам.Само се надявам като се отвори пазара, а той вече се отвори, така наречените вносители да се осъзнаят малко.Щото вече повечете около мене предпочитат да си купат кола на 1/2 години от Европа, отколкото да се набутват тука.Ма нема значение де, при вас е друго

Честито още веднъж biggrin.gif
Плачи Земьо, Шоп те гази..

agent dust
Мнения: 2235
Регистриран на: 15 Авг 2005 23:26
Местоположение: София

Мнение от agent dust » 27 Мар 2007 22:23

за феновете на марката:
снимки на почти нов двигател субару 2.5 турбо към 260кс - това не е фабричен дефект, от зор е цялата работа. колата е аутбек, двигателят е много подобен на този на STi, няма и 50хил.км, вкарана е от Щатите, японска сглобка. доколкото знам на новите STi това им се случва доста често - да фнимавате с пълната газ по магистралите - не карате тойоти все пак laugh.gif
ИзображениеИзображениеИзображение
ИзображениеИзображениеИзображение
status: за БАН

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 27 Мар 2007 23:01

teia butala stopili li sa se? ohmy.gif
->

agent dust
Мнения: 2235
Регистриран на: 15 Авг 2005 23:26
Местоположение: София

Мнение от agent dust » 27 Мар 2007 23:54

ми направо са прогорени - имало е яки детонации
status: за БАН

Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Мнение от LordDigital » 28 Мар 2007 01:32

maggkrabar написа:ми направо са прогорени - имало е яки детонации
Хмммм помирисвам стреет Бензин със Грейд "Бай Ганйо" :whistle:
Изображение

Аватар
V35GTR
Мнения: 2943
Регистриран на: 09 Мар 2005 00:43
Местоположение: Chicago
Обратна връзка:

Мнение от V35GTR » 28 Мар 2007 03:53

Serch localnite Subaru forumi.... mnogo mnogo sobstvenici se oplakvat ot consumacia na maslo! I to v golemi kolichestva! V nashta compania imame veche 3 STi-ki sega sleda kato ALTEZZOV joinva Subi bandata! Kord i Vanko sa drugite sobstvenici i mejdu drugoto i dvamata imat problemi sus consumacia na maslo kato pri Vanko problema se qavqava na vtorata mu STi-ka!...

Ta okazva se che ne samo STi strado ot tozi problem. Pri EVO-tata situaciata e podobna! No da vidim dokadfe shte qa dokarat! wacko.gif
Shift_Изображение
Supra vs Skyline
Japanese_fever написа: Обещавам да не се отклонявам от темата и да...

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта