Стикери за Toyota Fan Club Bulgaria - # ИЗЧЕРПАНИ #

Дискусии, коментари, идеи, предложения, срещи, история, интересни факти
Заключено
Аватар
Ael
Мнения: 772
Регистриран на: 10 Ное 2007 00:00
Местоположение: Пловдив
Получена  благодарност: 4 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Ael » 01 Апр 2008 16:17

lpcrooks написа:Ако ви устройва този надпис, мога да разпитам за цени, ала-бала. Не за друго, ами просто работя в рекламния сектор и ще ни излезе по-евтино. Пък и качеството ще е на ниво! Само кажете дали ви устройва, дайте някакви примерни размери и да видя за какво става въпрос. Все пак е крайно време и ние да си направим лепенки... Смисъл, марки като Фолксваген (!) имат, ние нямаме... laugh.gif
Аз също се занимавам с реклама и мога да си направя лепенките. Само дето по големия проблем е че нямаме утвърден вариант. Иначе всеки ако си сложи различни ,няма как да се разбере че сме то един клуб...
Изображение1G-FE

Аватар
horeishio
Мнения: 186
Регистриран на: 29 Фев 2008 08:05
Местоположение: Велико Търново

Мнение от horeishio » 01 Апр 2008 17:38

ALTEZZA написа:ami nie mai se otkazahme oshte predi 2 godini :whistle:

inache ako si spomniam pravilno, poradi razmnojenoto mnenie, nakraia stignahme do dosta priemliv konsensos. ta oficialnia stiker(abe ne znam kolko e oficialno oshte) e tozi:

toyotaBG.net
@TOYOTA CLUB BULGARIA

kato be resheno da go ima v razlichni cvetove(t.e. tova det e cherno da go ima i v bialo ili sivo, spored predpochitaniata na saotvetnia potrebitel). kokto i za tezi koito ne se radvat na vtoria red, te prosto triabva da hvanat nojichkata i da go otrejat. razmera shashto be dosta diskotiran, mai i za tova be resheno da gi ima v razlichni merki

По принцип предпочитам по изчистените линии. Така, че този надпис за лепенка ме удовлетоврява напълно.

Аз съм "ЗА" този проект.
Ако Ael или lpcrooks се заемат ще е хубаво.
Предлагам да се съберем, преброим, изпратим пари на този който ги изработи и .... накрая си вземем ЛЕПЕНКИТЕ! biggrin.gif :thumbsup:
Изображение
Toyota Carina E Wagon, GLI,4AFE,1.6,(99 Hp),1996
Toyota Avensis Wagon III,2ZR-FAE,1.8 (147 Hp), 2009
Toyota Sequoia Platinum 2014
Благословен да бъде този, който няма какво да каже и въпреки това мълчи!

Аватар
Ael
Мнения: 772
Регистриран на: 10 Ное 2007 00:00
Местоположение: Пловдив
Получена  благодарност: 4 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Ael » 01 Апр 2008 18:26

Такива стикери не струват скъпо с размер около 20см така че просто няма кво да се чудим, решаваме един вариант и ги правим. Имаше и добри предложения в темата за уеб дизайна може и от там да изкоментираме предложенията.
Изображение1G-FE

Аватар
horeishio
Мнения: 186
Регистриран на: 29 Фев 2008 08:05
Местоположение: Велико Търново

Мнение от horeishio » 01 Апр 2008 18:29

Става. :thumbsup:
Изображение
Toyota Carina E Wagon, GLI,4AFE,1.6,(99 Hp),1996
Toyota Avensis Wagon III,2ZR-FAE,1.8 (147 Hp), 2009
Toyota Sequoia Platinum 2014
Благословен да бъде този, който няма какво да каже и въпреки това мълчи!

jamie
Мнения: 2495
Регистриран на: 11 Сеп 2004 10:02
Местоположение: U S A

Мнение от jamie » 01 Апр 2008 18:32

20 см са прекалено големи, правих ги с 10 см и са дискретни. Според мен над 15 см ще изглеждат грозно.
На прозрачно фолио ще са добре, трябва да се обмислят добре цветовете за да не се получи да не се вижда стикера на (примерно) бяла кола.

Аватар
horeishio
Мнения: 186
Регистриран на: 29 Фев 2008 08:05
Местоположение: Велико Търново

Мнение от horeishio » 01 Апр 2008 19:09

Ами, нали идеята е да се залепят поне на малкото стъкло, така че около 15 см ще са му достатъчни на стикера.

От друга страна обаче, трябва да има и големи, за тези които искат да си ги сложат на задното стъкло. А който е в час с тези проекти като направи една-две мостри ще напасне размера.

Така, че предлагам да одобрим ЕДИН ПРОЕКТ - ЗА ДВА РАЗМЕРА СТИКЕРИ - 1. Малък и 2. Голям

и да почваме да лепим laugh.gif
Изображение
Toyota Carina E Wagon, GLI,4AFE,1.6,(99 Hp),1996
Toyota Avensis Wagon III,2ZR-FAE,1.8 (147 Hp), 2009
Toyota Sequoia Platinum 2014
Благословен да бъде този, който няма какво да каже и въпреки това мълчи!

Аватар
Toyota_DX
Мнения: 480
Регистриран на: 14 Окт 2007 19:38
Местоположение: Sofiq

Мнение от Toyota_DX » 01 Апр 2008 20:17

мойта е бяла на цвят , но аз съм за задното стъкло :thumbsup: значи Голяма(BIG) :thumbsup:
TOYOTA COROLLA EE80 1.3 12v

Аватар
Kiki
Мнения: 8205
Регистриран на: 05 Фев 2008 21:24
Местоположение: София
Автомобил: РАВ 4 ХА 30
Благодарил/а: 3 пъти
Получена  благодарност: 13 пъти

Мнение от Kiki » 01 Апр 2008 21:07

Явно трудно и във времето ще се стигне да консенсус,ами този,които може да направи стикера да го прави и какъвто го направи,такъв ще си го лепим. Дерзай!

Аватар
horeishio
Мнения: 186
Регистриран на: 29 Фев 2008 08:05
Местоположение: Велико Търново

Мнение от horeishio » 01 Апр 2008 22:14

Давайте някакви предложения :brave: :sign7:

jamie направо действай wink.gif с отпечаването, аз съм насреща :partyman:


Това го извадих от темата "WEB дизайн" от колеги-masters,a аз не съм.
Прикачени файлове
l1_102.png
l1_102.png (41.99 KiB) Преглеждано 3066 пъти
1
1
fan_club_2_113.png (32.36 KiB) Преглеждано 3066 пъти
Изображение
Toyota Carina E Wagon, GLI,4AFE,1.6,(99 Hp),1996
Toyota Avensis Wagon III,2ZR-FAE,1.8 (147 Hp), 2009
Toyota Sequoia Platinum 2014
Благословен да бъде този, който няма какво да каже и въпреки това мълчи!

Аватар
desSs
Мнения: 3289
Регистриран на: 02 Окт 2007 23:11
Местоположение: Варна

Мнение от desSs » 01 Апр 2008 22:19

аз съм за тва последното, щото сивичкото ше ми отива на боята biggrin.gif

Аватар
Me4oKyX
Мнения: 2201
Регистриран на: 10 Яну 2007 14:16
Местоположение: Пловдив
Получена  благодарност: 1 път
Обратна връзка:

Мнение от Me4oKyX » 01 Апр 2008 23:12

desSs написа:аз съм за тва последното, щото сивичкото ше ми отива на боята biggrin.gif
Подкрепям !!! С три ръце laugh.gif

jamie
Мнения: 2495
Регистриран на: 11 Сеп 2004 10:02
Местоположение: U S A

Мнение от jamie » 02 Апр 2008 09:23

horeishio написа:
ALTEZZA написа:ami nie mai se otkazahme oshte predi 2 godini :whistle:

inache ako si spomniam pravilno, poradi razmnojenoto mnenie, nakraia stignahme do dosta priemliv konsensos. ta oficialnia stiker(abe ne znam kolko e oficialno oshte) e tozi:

toyotaBG.net
@TOYOTA CLUB BULGARIA

kato be resheno da go ima v razlichni cvetove(t.e. tova det e cherno da go ima i v bialo ili sivo, spored predpochitaniata na saotvetnia potrebitel). kokto i za tezi koito ne se radvat na vtoria red, te prosto triabva da hvanat nojichkata i da go otrejat. razmera shashto be dosta diskotiran, mai i za tova be resheno da gi ima v razlichni merki

По принцип предпочитам по изчистените линии. Така, че този надпис за лепенка ме удовлетоврява напълно.

Аз съм "ЗА" този проект.
Ако Ael или lpcrooks се заемат ще е хубаво.
Предлагам да се съберем, преброим, изпратим пари на този който ги изработи и .... накрая си вземем ЛЕПЕНКИТЕ! biggrin.gif :thumbsup:
Хорейшо, че какво да действам ? Е тоя надпис съм правил преди време, 10Х5 см. Без малките букви отдолу. Стои добре. Според мен на 15 см ще е перфектен. На задно стъкло ченгетата ще мрънкат според мене.
Който може да прави стикери - да направи от тоя вид 50-тина. На прозрачна основа, бял (25бр) и тъмносив (25бр) надпис с червени букви "БГ".

Аватар
lpcrooks
Мнения: 242
Регистриран на: 02 Мар 2007 23:12
Местоположение: Sofia

Мнение от lpcrooks » 02 Апр 2008 10:24

horeishio написа:toyotaBG.net
@TOYOTA CLUB BULGARIA
Аз съм за този! Проблемът е, че прозорците ми са тъмни и многа да го лепна само на предния... laugh.gif Така че май ще ми трябва голям. Иначе колата ми е тъмно сива.

Аватар
horeishio
Мнения: 186
Регистриран на: 29 Фев 2008 08:05
Местоположение: Велико Търново

Мнение от horeishio » 02 Апр 2008 10:49

jamie написа:
horeishio написа:
ALTEZZA написа:ami nie mai se otkazahme oshte predi 2 godini :whistle:

inache ako si spomniam pravilno, poradi razmnojenoto mnenie, nakraia stignahme do dosta priemliv konsensos. ta oficialnia stiker(abe ne znam kolko e oficialno oshte) e tozi:

toyotaBG.net
@TOYOTA CLUB BULGARIA

kato be resheno da go ima v razlichni cvetove(t.e. tova det e cherno da go ima i v bialo ili sivo, spored predpochitaniata na saotvetnia potrebitel). kokto i za tezi koito ne se radvat na vtoria red, te prosto triabva da hvanat nojichkata i da go otrejat. razmera shashto be dosta diskotiran, mai i za tova be resheno da gi ima v razlichni merki

По принцип предпочитам по изчистените линии. Така, че този надпис за лепенка ме удовлетоврява напълно.

Аз съм "ЗА" този проект.
Ако Ael или lpcrooks се заемат ще е хубаво.
Предлагам да се съберем, преброим, изпратим пари на този който ги изработи и .... накрая си вземем ЛЕПЕНКИТЕ! biggrin.gif :thumbsup:
Хорейшо, че какво да действам ? Е тоя надпис съм правил преди време, 10Х5 см. Без малките букви отдолу. Стои добре. Според мен на 15 см ще е перфектен. На задно стъкло ченгетата ще мрънкат според мене.
Който може да прави стикери - да направи от тоя вид 50-тина. На прозрачна основа, бял (25бр) и тъмносив (25бр) надпис с червени букви "БГ".
Sorry, че не съм те разбрал правилно. НО, като беше написал "Е тоя надпис съм правил преди време, 10Х5 см." останах с убеждението че ти можеш да отпечаташ стикерите.

ДА трябва да са на прозрачна основа, за да не се заяждат "куките".

Вече съм готов да ги лепна laugh.gif ... стига да ги имаше wacko.gif
Изображение
Toyota Carina E Wagon, GLI,4AFE,1.6,(99 Hp),1996
Toyota Avensis Wagon III,2ZR-FAE,1.8 (147 Hp), 2009
Toyota Sequoia Platinum 2014
Благословен да бъде този, който няма какво да каже и въпреки това мълчи!

jamie
Мнения: 2495
Регистриран на: 11 Сеп 2004 10:02
Местоположение: U S A

Мнение от jamie » 02 Апр 2008 14:28

Имаше 50 бр. раздадени бяха.
Но аз ги бях поръчал при един младеж които "емигрира" във Варна - ако няма кой тук да се справи - ще намеря изпълнител за поръчката. Останах с убеждение че имаме поне 2-ма във форума които могат да ги изработят - чакам тях.

Заключено

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта