Лизинг и Каско за нова Корола

Дискусии, коментари, идеи, предложения, срещи, история, интересни факти
ivo_nedkoff
Мнения: 10
Регистриран на: 18 Авг 2006 21:15
Местоположение: София
Обратна връзка:

Лизинг и Каско за нова Корола

Мнение от ivo_nedkoff » 26 Окт 2006 10:46

Здравейте,

Ще вземам нова Корола от ТМ Ауто и се чудя кои фирми да избера за Лизинг и за Каско на автомобила. Засега съм чувал добри неща за Интерлийз (за лизинг) и за Булстрад (за каско).
Може ли да споделите мнения ако вече имате опит с тези или други фирми?

Благодаря ви.

plpenov
Мнения: 82
Регистриран на: 07 Окт 2006 14:05
Местоположение: KAZANLAK

Мнение от plpenov » 26 Окт 2006 13:25

Моята си я взех на лизинг от "Старком лизинг"АД, по нисък им е "УЖ" процента на лихвата, но и по лесно те одобряват. А те са под една щапка със "Евро инс" и ме задължиха каското да е при тях, но като цяло е добре- 1750лв. за нова кола си е супер , при положение че има застрахователи които искат по 6% от стоиноста, тук са 3.5%.Днес дори ще ходя да си взема парите за деругата от пирон по страничните врати,и да видим дали са толкова коректни ,колкото когато ти вземат парите при застраховката! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Toyota Corolla Verso 2.2 D4D

Аватар
alex_varna
Мнения: 295
Регистриран на: 27 Юни 2006 01:22
Местоположение: Варна
Благодарил/а: 1 път

Мнение от alex_varna » 26 Окт 2006 17:12

'Allianz" е по - правилния избор.
TOYOTA AVENSIS 2012 г., 2.0 D4D 124 КС
TOYOTA YARIS, 2004 г. 1000 куб., vvti
PEUGEOT 407, 2006г., 2000 куб., HDI

Ex:
TOYOTA AVENSIS , 1999 г. 2000 куб. TD

Аватар
speedtool
Мнения: 15
Регистриран на: 12 Окт 2006 17:10
Местоположение: nqkude tam

Мнение от speedtool » 27 Окт 2006 10:29

За каско препоръчвам ЛЕВ ИНС а за лизинг те нямат ли си от ТМ ауто някоя лизингова компания.А и доколкото съм запознат лизинговата компания я застрахова където прецени

TurboDieselComby
Мнения: 31
Регистриран на: 06 Мар 2006 12:11
Местоположение: София

Мнение от TurboDieselComby » 23 Ное 2006 08:44

Навсякъде са мърлячи! Ние сме в HVB Biohim. В края на Декември миналата година забравиха да ни направят Гражданска отговорност за тази година! (Напомнихме им много пъти) Направихме си сами в тяхна полза, а на 15ти Януари и те ни направиха та се скарахме!

Иначе много лесно ни одобриха! Не е като с апартаментите!
ex Toyota Avensis 2.2 D-4D '05
now Audi Q7 S-line 3.0 TDI 279HP 600NM '07

Аватар
sluchaen_fen
Мнения: 510
Регистриран на: 17 Мар 2006 20:01
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от sluchaen_fen » 23 Ное 2006 10:06

TurboDieselComby написа:Навсякъде са мърлячи! Ние сме в HVB Biohim. В края на Декември миналата година забравиха да ни направят Гражданска отговорност за тази година! (Напомнихме им много пъти) Направихме си сами в тяхна полза, а на 15ти Януари и те ни направиха та се скарахме!
Същото беше при мен. За да не шофирам без гражданска отговорност си направих такава в Бул Инс, защото каското на Королата е в Бул Инс. В края на м. януари 2006 г. от HVB Биохим аутолизинг ми изпратиха две картончета (уверение за ГО в Армеец и контролен талон от Гаранционен фонд) и един стикер за челното стъкло. Освен това си преместили офиса до кръговото на 4-ти км и нямаше никаква връзка с тях. Трябваха ми спешно за зелена карта за чужбина (по точно ми трябваше безплатен добавък за чужбина на застраховката автокаско за срока на зелената карта).
Иначе са много коректни и точни от финансова гледна точка.

proscrip
Мнения: 373
Регистриран на: 26 Мар 2006 12:46
Местоположение: Варна

Re: Лизинг и Каско за нова Корола

Мнение от proscrip » 23 Ное 2006 20:47

ivo_nedkoff написа:Здравейте,

Ще вземам нова Корола от ТМ Ауто и се чудя кои фирми да избера за Лизинг и за Каско на автомобила. Засега съм чувал добри неща за Интерлийз (за лизинг) и за Булстрад (за каско).
Може ли да споделите мнения ако вече имате опит с тези или други фирми?

Благодаря ви.
Аз съм с посочената комбинация, преди две седмици по магистралата Шумен - Варна - един камион ми хръли бая какъм на предния капак и стана добра дупка като свали и боя и шприц и всичко до ламарина по капака, отидох в Булстрад с копието на Каското и вс документи от Интерлийз, писах 10 мин някакви бланки, пратиха ме в оторизирания им сервиз - обслужва само нови коли към 4-5 застрахователя направиха на буса за ден и полвина, дори ми го върнаха измит - никакви проблеми, а човека от сервиза беше много съвестен.

Това във Варна... не знам дали е така и в другите градове.

Останах много приятно изненадан от бързата намеса и работа и на застрахователите и на сервиза им - всичко стана за 3 дена. Никой не ме е разпитвал ма как стана, ма що тъй, ма що инак... както при други се е случвало...

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Ahrefs [Bot], Majestic-12 [Bot] и 4 госта