Национален Тунинг Фест 2008

Дискусии, коментари, идеи, предложения, срещи, история, интересни факти
aimless
Мнения: 1
Регистриран на: 22 Юни 2008 00:58

Национален Тунинг Фест 2008

Мнение от aimless » 22 Юни 2008 01:03

Здравейте,
Казвам се Павел Григоров. Работя за списание MAXI tuning и помагам с координацията на Нацинален Тунинг Фест 2008, който ще се проведе на 28 и 29 юни (събота и неделя) на писта „Дракон”, Калояново.
В тази тема искам да поканя всички от този форум да дойдат на място и да се забавляват, както и да дам малко допълнителна информация за събитието.
Сайта на фестивала е ntf.maxituning.bg. Там можете да прочетете повече, както и да намерите координатите (моите и на организаорите), на които можете да ни безпокоите по всякакви въпроси. Освен това в последния, 6-ти брой на списание MAXI tuning ще можете да прочетете и интервю с един от организаторите, а именно Климент Шопов от КАМ Моторс Дизайн, в което той говори за Феста и състезанията в него.
Също така искам да кажа, че ще се радваме да има не само организирани посещения, но и представяния на всички форуми с насоченост близка до тунинга. Това в никакъв случай няма да бъде комерсиално! Просто искаме да дадем възможност на всички, които полагат усилия в тази посока, така че ако искате изложбена площ или да представите няколко от най-добрите автомобили от вашия клуб – просто се свържете с нас и ще го уредим.
Ако пък искате да посетите феста със собствения си автомобил и той е сериозно променен изпратете заявка за участие на ntf@maxituning.bg, за да бъдете освободени не само от входна такса за автомобила от 10лв., но и от входен билет. Входа за автомобили на участници е отворен до 10:00 ч. На 28- юни (събота). По време на часовете отворени за публика на изложението няма да се допуска движение на автомобилите на участниците.
Предварително искам да се извиня, че верояно няма да съм активен в темата, тъй като съм пуснал подобни съобщения в не по-малко от 30 форума, а и съм много зает с организацията на събитието. Ще оценя много всякаква подкрепа и предложения по телефон и имейл, както и ще съм много благодарен на модераторите ако отделят темата, като важна.

Очакваме ви ;)
Последно промяна от aimless на 22 Юни 2008 18:45, променено общо 1 път.

Аватар
Bass_Man
Мнения: 5557
Регистриран на: 15 Сеп 2007 20:38
Местоположение: София
Благодарил/а: 1 път
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Bass_Man » 22 Юни 2008 01:06

Евалата Пацеееееее :thumbsup: .

Аватар
Georgimitrovich
Мнения: 1375
Регистриран на: 08 Апр 2008 00:59
Местоположение: Пловдив

Мнение от Georgimitrovich » 22 Юни 2008 11:11

em dano puk da napravqt nai nakraq ne6to. unsure.gif
1992 Celica 2,0 GTI cabriolet
1982 Camri GLi (sold)
1997 RAV4
2000 Lexus GS300

agent dust
Мнения: 2235
Регистриран на: 15 Авг 2005 23:26
Местоположение: София

Мнение от agent dust » 22 Юни 2008 12:24

пак ще гледат музики, брони и пластмаси smile.gif
status: за БАН

Аватар
Troshko
Мнения: 2094
Регистриран на: 24 Яну 2006 11:58
Местоположение: София

Мнение от Troshko » 22 Юни 2008 13:48

maggkrabar написа:пак ще гледат музики, брони и пластмаси smile.gif
Бих добавил и ххх ичови джанси laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Краси нали знаеш 4е няма ли бас няма гас (не се прави сега ти се наложи и ти да мехнеш бас касата заради пръскалото ) laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif

agent dust
Мнения: 2235
Регистриран на: 15 Авг 2005 23:26
Местоположение: София

Мнение от agent dust » 23 Юни 2008 01:29

абе аз като дигна 7000rpm да отпуши глас 4АГЕ-то, и като пусна пръскалото на задните гуми и почна с бърнаути - ще се загледат smile.gif ама не е това идеята - досега не е имало тунинг шоу, в което да има истински тунинг. само малко пластмаси и някви 300 ватови радиоприемници - пълна смехория. редят коли, които нямат почти никакви оръжия под ламарините(лъскавите ламарини) - абсолютна позьорщина са подобни шоута в БГ. показват тунинг автомобили - и провеждат надсвирване като на селските събори - щото няма какво друго laugh.gif сега ще окупират пистата за два дена и пак ще се надсвирват. пълна трагедия...
status: за БАН

ugabuga
Мнения: 2833
Регистриран на: 23 Фев 2005 07:06
Местоположение: New Brunswick, NJ
Обратна връзка:

Мнение от ugabuga » 23 Юни 2008 06:47

vsichki shouta sa poziorshtina kakto se izrazi. Vinagi ima malak broi koito imat pozata i sashtevremenno mnogo varvej.

Ako ne vi valnuvat takiva sabitia hodete po sastezania a ne po shouta. Az taka pravia, puk ostavete drugite da si se radvat na luskavi taligi.

P>S> AKo hodia, hodia samo zaradi iakite matzki :-D
4efte powered tercel (201 whp @ 14psi)

Аватар
Slayer
Мнения: 115
Регистриран на: 21 Ное 2007 13:23
Местоположение: Пловдив

Мнение от Slayer » 23 Юни 2008 12:30

И аз съм съгласен, че положението е зле на подобни меропрятия, но има все повече качествено напревени коли, които са далеч от масовото подразбиране за БГ тунинг - голф 3 с крило, жанти 15-ки и 2 свадбарски колони в багажника cool.gif . Отделен е въпроса, че е много трудно (клони към невъзможно) една кола да е накичена с брони, спойлери, крила и секви други чик-чирик елементи, да е с два 15" баса, 4 ампа и 2 акомулатора в багажника и да върви на копеле.

По състезанията положението е не по-малко трагично. Преди 2 седмици на писта "Дракон", Царски се сдави с екипа на Beta Racing, защото момчетата мятали камъни по колата по време на състезанието. wacko.gif wacko.gif wacko.gif

П.С. !!! Не съм привърженик на тунинг броните и обилното китосване на колата (да сме наясно wink.gif ).

П.С.2 Тук вече ще е зрелищно!
Изображение
GT-Four ST205

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Pupesh и 7 госта