Как се разглобява фар Celica T23

celica_t23
Мнения: 3
Регистриран на: 03 Май 2014 18:26

Как се разглобява фар Celica T23

Мнение от celica_t23 » 16 Дек 2014 22:14

Здравейте колеги. От около година имам селика т23 и доста дребни ядове с нея. Моля за помощ. Проблема мие следният: някой разглобявал ли е фарът ,тъй като моите някои идиот от автокъщата в Италия от където я взех беше ги демонтирал,а също и крушките и всичко това решил да го измие отвътре. Сега вътре има доста капки вода и малко мръсотия тъй като беше без крушки още когато и хвърлих око. Както и да е. Сега си личи мръсотията,а и прече на осветяемостта. Има ли някой който може да помогне. Или да ме насочите към точният човек, стига да не струва почистването колкото 2 нови фара. Мерси на отзовалите се.

Аватар
Akima
Мнения: 7143
Регистриран на: 09 Юни 2009 17:28
Местоположение: Варна
Автомобил: Altezza
Благодарил/а: 37 пъти
Получена  благодарност: 72 пъти

Re: Как се разглобява фар Celica T23

Мнение от Akima » 16 Дек 2014 23:18

Сам ли искаш да се справиш?

Има колега,който се занимава с това - geraka - темата му е в раздел Сервизи.

Иначе за Селиката този линк би ти бил полезен - http://www.celicahobby.com/forums/ubbth ... uides.html.

Подобна на твоята тема - http://www.newcelica.org/forums/showthread.php?t=254054.

Успех. :thumbsup:
Тържеството на разума се състои в това да живееш в мир с тези,които нямат разум.
Изображение
Непрочетените книги умеят да си отмъщават.
Особено добре това се отдава на "Наказателен кодекс" и "Ръководство за употреба на верижен трион".

celica_t23
Мнения: 3
Регистриран на: 03 Май 2014 18:26

Re: Как се разглобява фар Celica T23

Мнение от celica_t23 » 17 Дек 2014 19:02

ами просто доста дребни ядове имам покрай нея накуп,а преди да реша да ги разглобявам ходих на 3 различни пункта за прегледи да регулират фаровете. След техния реглаж са или забити или светят в небето. Обяснявам им ама те повече знаели затова сам опитах да се справя с проблема. Просто снопчето от лупата къде би трябвало да се отразява-в края на рефлектора или да свети напред както ми казаха,но тогава са прекалено високи. Всеки различно говори но 50лв сигурно дадох за фарове и накрая моя реглаж най-се приближава на километри от нормалните. Няма кадърни хора в малък град mad.gif :help:

celica_t23
Мнения: 3
Регистриран на: 03 Май 2014 18:26

Re: Как се разглобява фар Celica T23

Мнение от celica_t23 » 17 Дек 2014 23:46

worthy.gif мерси колега. И без да знае човек език ще схване като има и снимки,,,, благодаря ти

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост